Kelepçeler


TRİFONLU KELEPÇLER - (NT)

Boruların duvara (yatay/dikey), tavana ve zemine montajında kullanılır. EPDM izole lastiği ile; titreşimin sönümlendirilmesi sağlanır. Paslanmaya karşı çinko kaplanmıştır. (5-10 Mikon)

UZUN TRİFONLU LASTİKLİ KELEPÇELER - (NUT)

Boruların duvara (yatay/dikey), tavana ve zemine montajında kullanılır. EPDM izole lastiği ile; DIN 4109'a göre 15 dB'e kadar ses düşümü titreşim sönümüm sistemdeki termal genleşmeleri kısmen emer. Yıldız başlı kombi bağllantı civataları ile güvenli ve kolay bağlantı imkanı. Paslanmaya karşı çinko kaplanmıştır. (5-10 Mikron)

TRİFONLU LASTİKSİZ KELEPÇELER - (NTL)

Boruların duvara (yatay/dikey), tavana ve zemine montajında kullanılır. Plastik dübel kullanılmalıdır. Yıldız başlı kombi bağlantı civataları ile güvenli ve kolay bağlantı imkanı. Paslanmaya karşı çinko kaplanmıştır. (5-10 Mikron)

UZUN TRİFONLU LASTİKSİZ KELEPÇELER - (NUTL)

Boruların duvara (yatay/dikey), tavana ve zemine montajında kullanılır. Trifon çakılacak noktaya plastik dübel çakılmalıdır. Yıldız başlı kombi bağlantı civataları ile güvenli ve kolay bağlantı imkanı. Paslanmaya karşı çinko kaplanmıştır. (5-10 Mikron)

SOMUNLU KELEPÇELER

Boruların duvara (yatay/dikey), tavana ve zemine montajında kullanılır. EPDM izole lastiği ile, DIN 4109'a göre 15 dB'e kadar ses düşümü, titreşim sönümü, sistemdeki termal genleşmeyi kısmen emer. Yıldız başlı kombi bağlantı civataları ile güvenli ve kolay bağlantı imkanı. Montaj sırasında civataların düşmemesi için plastik pul kullanılmıştır. Paslanmaya karşı çinko kaplanmıştır. (5-10 Mikron)

SOMUNLU LASTİKSİZ KELEPÇELER - (NSL)

Boruların duvara (yatay/dikey), tavana ve zemine montajında kullanılır. Yıldız başlı kombi bağlantı civataları ile güvenli ve kolay bağlantı imkanı. Montaj sırasında civataların düşmemesi için plastik pul kullanılmıştır. Paslanmaya karşı çinko kaplanmıştır. (5-10 Mikron)

PASLANMAZ SOMUNLU LASTİKLİ KELEPÇELER - (NPS)

Boruların duvara (yatay/dikey), tavana ve zemine montajında kullanılır. EPDM izole lastiği ile; DIN 4119'a göre 15 dB'e kadar ses düşümü, titreşim sönümü sistemdeki termal genleşmeleri kısmen emer. Yıldız başlı kombi bağlantı civataları ile güvenli ve kolay bağlantı imkanı. Montaj sırasında civataların düşmemesi için plastik pul kullanılmıştır. Malzeme: DIN 1.4301 A2 Palanmaz.

PASLANMAZ, SOMUNLU LASTİKSİZ KELEPÇELER - (NPSL)

Boruların duvara (yatay/dikey), tavana ve zemine montajında kullanılır. Yıldız başlı kombi bağlantı civataları ile güvenli ve kolay bağlantı imkanı. Montaj sırasında civataların düşmemesi için plastik pul kullanılmıştır. Malzeme: DIN 1.4301 A2 Paslanmaz.

KOMBİ SOMUNLU LASTİKLİ KELEPÇELER - (NKS)

Boruların duvara (yatay/dikey), tavana ve zemine montajında kullanılır. M8/M10 Kombi Askı Somunu EPDM izole lastiği ile; DIN 4119'a göre 15 dB'e kadar ses düşümü, titreşim sönümü sistemdeki termal genleşmeleri kısmen emer. Yıldız başlı kombi bağlantı civataları ile güvenli ve kolay bağlantı imkanı. Montaj sırasında civataların düşmemesi için plastik pul kullanılmıştır. Paslanmaya karşı çinko kaplanmıştır. (5-10 Mikron)

AĞIR YÜK KAFALI KELEPÇELER - (NAK)

Ağır yük taşıyan boruların duvara (yatay/dikey), tavana ve zemine montajında kullanılır. EPDM izole lastiği ile; DIN 4119'a göre 15 dB'e kadar ses düşümü, titreşim sönümü sistemdeki termal genleşmeleri kısmen emer. Altıköşe bağlantı civataları ve somunlu ile güvenli bağlantı imkanı. Paslanmaya karşı çinko kaplanmıştır. (5-10 Mikron)

AĞIR YÜK SOMUNLU LASTİKLİ KELEPÇELER - (NAS)

Ağır yük taşıyan boruların duvara (yatay/dikey), tavana ve zemine montajında kullanılır. EPDM izole lastiği ile; DIN 4109'a göre 15dB'e kadar ses düşümü, titreşim sönümü sistemdeki termal genleşmeleri kısmen emer. Altıköşe bağlantı civataları ve somunu ile güvenli bağlantı imkanı. Paslanmaya karşı çinko kaplanmıştır. (5-10 Mikron)

AĞIR YÜK 3/4" MANŞONLU LASTİKLİ KELEPÇELER - (NAM20)

AAğır yük taşıyan boruların duvara (yatay/dikey), tavana ve zemine montajında kullanılır. EPDM izole lastiği ile; DIN 4109'a göre 15 dB'e kadar ses düşümü, titreşim sönümü sistemdeki termal genleşmeleri kısmen emer. Altıköşe bağlantı civataları ve somunu ile güvenli bağlantı imkanı. Maşon tipi askı somunu kullanılmıştır. Paslanmaya karşı çinko kaplanmıştır. (5-10 Mikron)

SPRİNGER KELEPÇE

Ürünler


DETAYLI BİLGİ İÇİNBİZE ULAŞIN

(0312) 312 26 64